MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 9401352
nr 940 1352
Fåtölj
"Kardinal", IKEA, 1960-tal, Skinn
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 februari 2015
kl 18:10:25
8/2 11:20:31